Blitz Garaż – skup aut – złomowanie – laweta – holowanie

Pomoc drogowa

Autolaweta

Oferujemy pomoc drogową przez całą dobę na terenie województwa łódzkiego. Siedziba naszej firmy znajduje się w Zgierzu, przy drodze krajowej nr 91, dzięki czemu w krótkim czasie jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce zlecenia na terenie całego województwa łódzkiego.
Zapewniamy szybki dojazd do klienta oraz bezpieczny transport osób i mienia z miejsca zdarzenia. Usługi świadczone przez Blitz Garaż to gwarancja bezstresowej i szybkiej pomocy w razie awarii czy wypadku.

Usterki, kolizje, wypadki

Są to sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, która wymaga transportu do warsztatu, wskazanego miejsca lub udzielenia pomocy na miejscu.

Usługi transportowe

Oferujemy transport pojazdów, które nie są dopuszczone do ruchu drogowego, np. nie zostały jeszcze zarejestrowane w kraju. Pomagamy również służbom usuwać pojazdy, które są porzucone przez właścicieli i stanowią niebezpieczeństwo dla środowiska. Oprócz standardowych usług pomocy przy zdarzeniach drogowych jesteśmy w stanie przetransportować każdą rzecz, która wymaga ponadnormatywnego załadunku.

Blitz Garaż

Blitz Garaż to wieloletnie doświadczenie i udział przy najtrudniejszych akcjach transportowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu bezpiecznie przetransportujemy pojazd we wskazane miejsce. Klienci, którzy dotychczas skorzystali z naszej pomocy, podkreślają nasze profesjonalne podejście, które od początku działalności stanowi dla nas kluczową kwestię.

Obszar działania

Działamy na terenie całego województwa łódzkiego. Oferujemy pomoc drogową i usługi autolawety w miastach woj. łódzkiego i okolicach: Bełchatowa, Brzezin, Kutna, Łasku, Łęczycy, Łowicza, Łodzi, Opoczna, Pabianic, Pajęczna, Piotrkowa Trybunalskiego, Poddębic, Radomska, Rawy Mazowieckiej, Sieradza, Skierniewic, Tomaszowa Mazowieckiego, Wielunia, Wieruszowa, Zduńskiej Woli, Zgierza.
Docieramy w każde miejsce!

Potrzebujesz pomocy auto lawety? Zadzwoń!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Wpływ na czas dotarcia do Państwa ma wiele czynników. Najważniejszy to oczywiście miejsce zdarzenia. Nasza firma znajduje się w Zgierzu przy drodze krajowej numer 91. Stąd mamy doskonałe miejsce do wyruszenia do Państwa z pomocą. Do autostrady A2 na węźle Łódź Emila docieramy w 7 minut. Do węzła Łódź Stryków - 14 minut. Do Centrum Łodzi - 15 minut. Zawsze staramy się podczas zgłoszenia zdarzenia drogowego ustalić przybliżony czas dotarcia do Państwa. Proszę pamiętać, że np. natężenie ruchu, warunki na drodze, oraz pora dnia mogą mieć znaczący wpływ na czas dotarcia naszej autolawety.

Po dotarciu naszego pracownika we wskazane miejsce to Państwo decydują, gdzie mamy transportować pojazd. Może to być Państwa miejsce zamieszkania, wskazany mechanik lub dowolne inne miejsce.

W momencie, gdy dalsza eksploatacja pojazdu jest niemożliwa np. ze względu na uszkodzenia, należy przede wszystkim zadbać o otoczenie: nas samych i osoby postronne, a następnie wezwać odpowiednie służby. W momencie zakończenia czynności przez odpowiednie służby będziemy mogli podjąć pojazd na naszą autolawetę.