Blitz Garaż – skup aut – złomowanie – laweta – holowanie

skup_aut_baner

Skup pojazdów używanych

Kompleksowy skup pojazdów

Oferujemy kompleksowy skup pojazdów, motocykli, pojazdów ciężarowych, dostawczych i przyczep wszystkich marek. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego każda oferta którą otrzymujemy, jest dokładnie analizowana, by w możliwie jak najkrótszym czasie dać Państwu odpowiedź dotyczącą proponowanej przez nas kwoty. Staramy się przedstawić Państwu najkorzystniejsze warunki cenowe. Głównym obszarem działania naszego skupu jest województwo łódzkie, ale z chęcią podejmiemy się zleceń na terenie całej Polski.

Szybkość działania

Do niewątpliwe największych naszych atutów możemy zaliczyć szybkość realizacji zlecenia. Cenimy Państwa czas i rozumiemy potrzebę szybkiego pozbycia się niesprawnego pojazdu. Dlatego też gwarantujemy płatność gotówką – od razu, w momencie podpisania stosownych dokumentów. Przygotujemy wcześniej dokładną i prostą umowę, aby jak najbardziej skrócić cały proces i ograniczyć przebieg sprzedaży pojazdu do minimum formalności.

Skup aut osobowych, motocykli, przyczep, dostawczych, ciężarowych

To, w jakim stanie jest pojazd, nie ma dla nas znaczenia. Kupimy wszystkie pojazdy – również te niesprawne. Interesują nas samochody stare i klasyki w dobrym stanie, pojazdy ciężarowe i dostawcze sprawne i uszkodzone, motocykle i przyczepy. Skupujemy pojazdy wszystkich marek takich jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tata, Toyota, Volkswagen, Volvo i inne.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Sprzedaż pojazdu w skupie to gwarancja bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji. Skupy działają w pełni legalnie, pod szyldem i nazwą firmy. Dodatkowo właściciel pojazdu nie musi martwić się przygotowaniem oferty sprzedaży, rozmowami z potencjalnymi kupcami i negocjacjami cen. Wszystkie formalności spoczywają na firmie odbierającej pojazd, czyli na skupie.

Skupujemy pojazdy bez względu na stan techniczny. Interesują nas samochody osobowe, zabytkowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle, przyczepy. Sprawne lub całkowicie wyeksploatowane. Zajmujemy również się pojazdami, które zostały porzucone przez właściciela. Działamy wtedy na zlecenie służb miejskich.

Każdy pojazd wyceniamy indywidualnie. Opieramy się na informacjach otrzymanych od Państwa. Sporym ułatwieniem całego procesu wyceny jest skorzystanie z formularza wyceny znajdującego się na naszej stronie. Finalna cena jaką możemy zaproponować to składowa kilku czynników: popularności auta, stanu technicznego, rodzaju pojazdu etc. Zawsze staramy się przygotować ofertę, która będzie dla Państwa jak najbardziej korzystna cenowo.

Staramy się zminimalizować całą procedurę by była jak najmniej dla Państwa zajmująca. Całą proces kupna-sprzedaży dzielimy na 3 kroki: kontakt, wycena, finalizacja. Dokładny przebieg całej transakcji opisany jest tutaj.

Jesteśmy w stanie cały proces zbycia - nabycia pojazdu dokończyć tego samego dnia. Od momentu kontaktu z nami przygotowujemy propozycję wyceny. Po akceptacji z Państwa strony zaproponowanej przez nas kwoty umawiamy się na termin odbioru pojazdu. Pracujemy 6 dni w tygodniu od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych.

Do przeprowadzenia całej transakcji niezbędne są dokumenty: - dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
- dowód rejestracyjny lub specjalne oświadczenie w przypadku zniszczenia go, zagubienia czy zatrzymania,
- karta pojazdu (jeśli została wydana) lub specjalne oświadczenie,
- opcjonalnie oświadczenie o zagubieniu lub zniszczeniu tablic rejestracyjnych,
- opcjonalnie zgoda drugiego właściciela na samodzielnie podejmowanie decyzji w sprawie samochodu,
- opcjonalnie upoważnienie do podejmowania działań przez osoby trzecie w imieniu właściciela,
- opcjonalnie wpis KRS lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, wsparte upoważnieniem przedstawiciela przedsiębiorstwa w przypadku samochodu zarejestrowanego na firmę,
- opcjonalnie umowa kupna-sprzedaży, jeśli samochód nie jest zarejestrowany na nowego właściciela. Wzory niektórych dokumentów dostępne są do pobrania tutaj.